Dziennik VULCAN. Ewidencja obecności dzieci w przedszkolu

Przewodnik

Rejestrowanie obecności przedszkolaków na zajęciach w systemie Dziennik VULCAN odbywa się w dzienniku oddziału przedszkolnego, na stronie Ewidencja obecności lub w widoku Dziennik zajęć przedszkola/ Ewidencja obecności, który udostępnia listę wszystkich dzieci uczęszczających do przedszkola.

Uprawnienia do rejestrowania ewidencji obecności przedszkolaków mają wszyscy nauczyciele. Każdy nauczyciel ma prawo modyfikacji wszystkich wpisów. Zmiany pokazujemy w historii wpisów widocznej po dwukliku na pasku wpisu.

W dzienniku oddziału przedszkolnego obecności dzieci mogą rejestrować wszyscy nauczyciele przypisani do tego dziennika, natomiast w widoku Dziennik zajęć przedszkola/ Ewidencja obecności – wszyscy nauczyciele przypisani do przedszkola.

Ponieważ prowadzenie ewidencji obecności dzieci w przedszkolu w dniu odbywania zajęć różni się od prowadzenia ewidencji obecności za dni poprzednie, dlatego oba przypadki zostały opisane oddzielnie.


Otwórz dokument PDF z poradą >>


Czy ta porada jest według Ciebie przydatna? tak/nie
Aplikacje:
Dziennik VULCAN (dawniej UONET+)
Kategorie:
dla nauczyciela, dziennik elektroniczny
Słowa kluczowe:
sprawdzanie obecności, frekwencja, rejestrowanie obecności, wychowanie przedszkolne, zajęcia w przedszkolu, czas pobytu, godzina wejścia, godzina wyjścia, obecność
Poziom:
podstawowy

pomoc Przejdz do wyszukiwarki

Centrum Obsługi Klienta